Sesja zdjęciowa to poważne przedsięwzięcie, do którego jesteśmy przygotowani profesjonalnie.

W zależności od zapotrzebowania w sesji bierze udział wizażysta, fryzjer i koordynator.

Doświadczenie, rzetelność i kreatywność całego zespołu gwarantuje w pełni zadowolenie Klienta z efektu końcowego.

 

FOTOGRAFIA BIZNESOWA / KORPORACYJNA

Fotografia biznesowa użyta w odpowiedni sposób ukazuje nowoczesność w strukturach organizacyjnych firmy. Aby była dobrze wykonana i aby budowała pozytywny PR musi być indywidualnie dopasowana do rodzaju prowadzonej działalności, specyfiki branży i targetu odbiorców.
Sesje personelu firmy uwydatniają indywidualne cechy osobowości pracowników, które są istotne w wykonywaniu czynności zawodowych.
Wizualizacja siedziby firmy, procesu produkcyjnego czy portrety profilowe są wykorzystywane na stronach internetowych, w materiałach prasowych, folderach, ulotkach i reklamach.
Fotografia obejmująca także reportaże ze szkoleń, spotkań biznesowych i integracyjnych, dokumentuje charakter spotkań i najistotniejsze wydarzenia.


FOTOGRAFIA REKLAMOWA

Profesjonalne zdjęcia reklamowe to podstawowe narzędzie wzmacniające oddziaływanie oferty handlowej i sprzyjające budowaniu pozytywnego wizerunku usług, produktów i firm.
To najwyższa jakość katalogowych zdjęć produktów, wnętrz, architektury, plenerów do wykorzystania w reklamie na stronach www, folderach, kalendarzach.


FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Profesjonalny packshot produktów ma znaczny wpływ na wybór Klientów i zwiększenie wyników sprzedaży. Ukazanie detali oferowanego produktu jest obecnie jedną z istotniejszych form reklamy wykorzystywanej w prezentacji asortymentu w katalogach, ulotkach czy stronach www.

 

FOTOGRAFIA MODY

Zdjęcia odzieży i trendów w modzie, do wykorzystania w prasie branżowej, katalogach czy lookbook'ach oraz jako oferta w sklepach internetowych.


FOTOGRAFIA ARCHITEKTURY

Zdjęcia wnętrz salonów firmowych, sklepów, hoteli, pensjonatów wnętrz mieszkalnych. Fotografie architektury osiedli, zabytków, gmachów firmowych.
Dokumentacja budowy, remontu lub renowacji obiektów.


FOTOGRAFIA LOTNICZA

Zdjęcia obiektów z powietrza które oddają rozmiar działalności lub piękno architektoniczne budynków i okolic.

 

FOTOGRAFIA DO PORTFOLIO DLA MODELEK I MODELI

Sesja w profesjonalnym studio lub w plenerze dla osób działających w show biznesie lub chcących rozpocząć karierę. Zdjęcia ukazują urodę i charakter modela lub modelki w najbardziej korzystnych odsłonach.


LOADING...