360o Camera - to autorski system w którym jako jedyni w Polsce wykorzystujemy 75 lustrzanek cyfrowych do uzyskania efektu bullet time / time slice. Zdjęcia obiektu wykonywane są przez wszystkie aparaty jednocześnie lub sekwencyjnie z zaprogramowanym opóźnieniem. Łączymy je następnie w całość i poddajemy postprodukcji. Wynikiem pracy naszego zespołu jest film rejestrujący efekt zatrzymania w czasie i przestrzeni.
    Aparaty rejestrują obraz z równo oddalonych punktów, umiejscowionych na specjalnej konstrukcji. Stosowany przez nas układ mocowań, pozwala na dużą elastyczność przy instalacji, dzięki czemu jesteśmy w stanie regulować kąt i wysokość, z której przeprowadzane będzie ujęcie. Każdy aparat zamontowany jest na głowicy fotograficznej, co pozwala na jego regulację w trzech kierunkach. System montowany jest na konstrukcji quadro.
    Nasza instalacja znajduje szerokie zastosowanie w studiach filmowych, telewizyjnych i fotograficznych. Może być również dodatkową atrakcją na różnego rodzaju wydarzeniach jak: eventy, imprezy firmowe, targi, ambient.


STUDIO
    System 360O Camera może posłużyć do tworzenia efektów specjalnych dla reklam, filmów lub programów telewizyjnych. Przy pełnym wsparciu sprzętowym w postaci 75 aparatów, którymi dysponujemy, zapewniamy wyjściowe 3 sekundy materiału zdjęciowego w 25 fps. Przeprowadzana przez nas post produkcja umożliwia płynną stabilizację oraz swobodną manipulację czasem trwania ujęcia. Całą sekwencję możemy zrealizować w formacie 4K uzyskując efekt bullet time/ time slice w wysokiej rozdzielczości.
    Nasz autorski system wyzwalający migawki umożliwia realizację jednoczesnych lub sekwencyjnych zdjęć. Zmianę ustawień aparatów przeprowadzamy zdalnie i jednocześnie na wszystkich urządzeniach za pomocą specjalistycznego oprogramowania. Materiał przesyłany jest bezpośrednio do komputera co zapewnia natychmiastowy podgląd uzyskanych ujęć w celu regulacji ustawień. W zależności od konfiguracji i zakresu usługi, gotowa sekwencja może być wygenerowana w czasie do 5 min.
    Ruchomy obraz - nasz system pozwala na dużą elastyczność, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać dynamiczne zdjęcia poprzedzone i zakończone ruchomym ujęciem. Podczas realizacji możemy łączyć nasze zdjęcia z filmem, w ten sposób stworzymy efekt bez straty klatki podczas przejścia lustrzanka – kamera.
   

 
EVENT
    360O Camera - to zupełnie nowy wymiar zarówno fotografii jak i świetnej zabawy. Jest to doskonały sposób na uatrakcyjnienie wydarzenia dla uczestników akcji promocyjnych, koncertów, stoisk targowych. Nasz system pozwala stworzyć unikalną pamiątkę z eventu, która jednocześnie spełnia funkcję promocji i reklamy produktu, usług lub firmy.
    Każdy z uczestników naszego projektu otrzymuje kupon z kodem przypisanym do jego osobistej animacji, którą może odnaleźć na specjalnie przygotowanej stronie internetowej wydarzenia. Gotowy materiał może być odtwarzany na komputerze, urządzeniach mobilnych i udostępniony na portalach społecznościowych.
    Oferujemy również wykorzystanie multimedialnego ekranu ledowego, plazmy lub ściany bezszwowej do wyświetlania efektów naszej pracy na zewnątrz, dla publiki zebranej wokół miejsca eventu.

Zapraszam do współpracy.

Paweł Smoliński - Art Director

Time Busters
www.timebusters.pl

LOADING...